image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile Birleşik Krallık’a gidecek olan kişilere 30 güne kadar eğitim görme hakkı tanınmıştır.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan kişiler, 30 güne kadar İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerinde sayılmış bulunan eğitimlere katılabilirler. Ancak eğitimin Birleşik Krallık’a yapılacak seyahat için ekstra bir aktivite olması ve esas amaç olmaması şarttır. Bu nedenle İngiltere’ye gitmekteki esas amacı eğitim görmek olan şahısların kalacakları süreye göre İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden birini belirlemeleri gerekir. Bu konuda problem yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişime geçerek yanlış başvuru yapmanın ve bunun sonucunda vize reddi almanın önüne geçebilirler.  

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ile alınmak istenen eğitim, tek seferde 30 günlük olarak ya da daha kısa zamanlarda birden fazla eğitim şeklinde alınabilmektedir. Maksimum 30 gün alınacak eğitim, mutlaka akredite edilmiş bir kurumdan alınmalıdır. Akredite edilmiş kurumların hangileri olduğu ve hangi eğitimleri alabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen kişiler danışmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere’ye iş ziyareti amacıyla gitmek üzere İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurusu yapacak olan kişiler bilmelidir ki; bu başvurular oldukça karmaşık yapıda olan ve detaylı hazırlık gerektiren başvurulardır. Bu karmaşık süreci kolaylaştırmak ve olumsuz sonuç alma ihtimalini en aza indirmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile başvuru yapabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamız ile irtibata geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve olumsuz sonuç alma ihtimalinizi minimum düzeye indirebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1646 defa görüntülendi

İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları