image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu için çok fazla İngiltere vizesi türü olması ve bunun karışıklığa yol açması nedeniyle doğru vize türünü ve dolayısıyla doğru başvuru formunu seçmek çok önemlidir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda diğer İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ve İngiltere çalışma vizesi türleri arasından seçim yapabilmek çok önem arz eder. Seyahatin amacına ve süresine göre doğru vize türünü belirledikten sonra ise tüm İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi doğru formu seçmek çok önemlidir. Çünkü vize memurları böyle bir hatada yanlış başvuru yapıldığı gerekçesi ile vize reddi verebilmektedir. Örneğin; iş ziyareti vizesi yerine İngiltere genel ziyaret vizesi başvurusu yapmak başvurunun reddine sebep olabileceği gibi genel ziyaret vizesi yerine iş ziyareti vizesi başvurusu yapmak da diğer tüm belgeleri vermiş olsanız dahi başvurunuzun reddine sebep olabilir.

Başvuru sahiplerinin başvurularda en çok problem yaşadığı konu hangi vize türüne başvuru yapacaklarını belirleyememektir. Çünkü çok fazla sayıda İngiltere vizesi türü vardır ve bu da kafa karışıklığına neden olmaktadır. Doğru vize türünü ve dolayısıyla doğru başvuru formunu saptayamayan başvuru sahipleri uzman vize danışmanlarımızla iletişime geçebilirler. Danışmanlarımız öncelikle kişinin gitme amacını anlayacak ve sonrasında buna en uygun vize türünü saptayacaktır.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan tüm vize başvurularında olduğu üzere karmaşık yapıda olan İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvuruları, mutlaka titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile yapılmalıdır. Değerlendirmeyi yapan İngiltere Konsolosluğu vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. O nedenle profesyonel danışmanlarla çalışmak hata ve eksiklik riskini minimuma indirerek, vize alma ihtimalinizi maksimize edecektir.

İş ziyareti amacıyla yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi de dâhil olmak üzere vize ve göçmenlikle ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak üzere İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı  üzerinden CSS & Co Legal Services’in uzman ve tecrübeli danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bu sayfa 1744 defa görüntülendi

İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları