image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne Kimler Başvuru Yapabilir?

6 aydan kısa süreli olan ve ücretli veya ücretsiz herhangi bir çalışmayı içermeyen iş ziyaretlerine katılmak amacıyla İngiltere’ye gitmek isteyen kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilirler.

İngiltere İş Ziyareti Vizesine yalnızca Birleşik Krallık’ta işi ile alakalı aktivitelere katılması gereken kişiler başvuru yapabilir. Yani Birleşik Krallık ülkelerinden birine iş ziyareti yaparken önemli olan, başvuru sahibinin seyahatinin iş ziyareti amaçlı İngiltere vizesi türü kapsamında olup olmadığının değerlendirilmesidir.

İş görüşmeleri, işyeri gezileri, seminerler, toplantılar, konferanslar, fuarlar, sergiler, festival katılımları, yönetim kurulu toplantıları, akademisyenlerin iş ziyaretleri, profesör ve öğretmenlerin iş ziyaretleri, medya kuruluşu çalışanlarının ziyaretleri, film ekiplerinin ziyaretleri gibi pek çok amaçla İngiltere’ye 6 aydan kısa süreli olarak iş ziyareti yapmak isteyen kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilirler. İngiltere’ye iş ziyareti amacıyla kısa süreli seyahat edecek olan kişiler bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi kapsamında başvuru yapıp yapamayacaklarına dair CSS Legal danışmanlarından yardım alabilirler.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusundan olumsuz bir sonuç alınmaması için bu başvuruların oldukça dikkatli hazırlanması gerekmektedir. Başvurunuzu firmamızla yapmanız halinde İngiltere ve Türkiye’de bulunan ofislerimizdeki uzman danışmanlarımız gerek Türkiye’den yapacağınız başvurunuzda gerekse de İngiltere’den yapacağınız başvurularınızda size yardımcı olacaktır. Bu vize türü ve başvuru prosedürleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere göçmenlik hukuku konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirsiniz.  

Bu sayfa 1849 defa görüntülendi

İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları