image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Tüm İngiltere vizesi türlerinin başvuru/vize ücretlerinde olduğu gibi İngiltere İş Ziyareti Vizesi ücretleri her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yılın değişmesiyle oransal olarak değişmekle birlikte döviz kuru nedeniyle de sürekli değişkenlik göstermektedir.

Her ülkenin mali sisteminde mali yılın değiştiği belirli bir tarih vardır. İngiltere’de bu tarih 5 Nisan olarak belirlenmiştir. Eski mali yılın bitmesi ve yenisinin başlamasıyla birlikte vergi, harç vb. ücretlerde değişmeler meydana gelir. Buna vize ücretleri de dâhildir. Dolayısıyla İngiltere vizesi harçları da her yıl 5 Nisan itibarıyla mali yılın değişmesi sonucu değişikliğe uğramaktadır. Bununla birlikte vize harcı Dolar üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek ödendiği için kura bağlı olarak sürekli güncellenmektedir. Sürekli değişkenlik gösteren bu ücretler hakkında bilgiyi başvuru işlemleriniz başladıktan sonra uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

Vize başvurusu için alınan vize harcının başvurunun sonucu vize reddi dahi olsa iadesinin olmayacağı hususuna dikkat edilmelidir. O nedenle maddi kayba uğramamak için hatasız ve eksiksiz bir başvuru yapılması çok önemlidir. Ayrıca belirli aralıklarla güncellenen başvuru/vize ücreti ile ilgili olarak en güncel bilgi danışmanlarımızdan alınabilir. Bu nedenle İngiltere İş Ziyareti Vizesi harcı da dâhil olmak üzere vizelerle ilgili olarak her türlü detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi türlerine yapılacak olan başvurular oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vize reddi durumuna itiraz ederek sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça yarar sağlamaktadır.

Londra, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimize telefon veya e-mail yardımı ile ulaşabilir veya ofislerimizi ziyaret ederek danışmanlarımızla görüşebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Vize türleri ve başvuru prosedürleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere göçmenlik hukuku konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

Bu sayfa 1669 defa görüntülendi

İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları