image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu, başvuru dosyasının tamamlanması ve İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne tesliminden sonra yaklaşık olarak 3 ay yani 90 gün içerisinde sonuçlanır.

Randevu günü başvuru sahibinin İngiltere Vize Başvuru Merkezine Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunun gerçekleştirildiği günden itibaren yaklaşık olarak 3 ay yani 90 gün içerisinde başvuru sonuçlandırılmaktadır. Yani başvurular bu süre içinde herhangi bir zamanda sonuçlanmaktadır. Başvurunun niteliğine ve İngiltere Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre 3 aya kadar herhangi bir zamanda sonuç alınabilir.

Başvurusunu CSS Legal ile yapan başvuru sahiplerinin 3 aylık değerlendirme süresi içerisinde başvurularının takibi uzmanlarımız tarafından yapılmakta ve sonuçlar yine firmamızca teslim alınmaktadır.

Diğer akrabalar yapacakları İngiltere yerleşim vizesi başvurusunun daha kısa sürede sonuçlanmasını istiyorlarsa Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) ile başvuru yapabilir. Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis, başvuru sahiplerinin 15 iş günü içerisinde sonuç almasını sağlayan bir başvuru servisidir. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin hızlandırılmış başvuru istemesi durumunda uzmalarımız bu servis hakkında da detaylı bilgi verecek ve alınmasını sağlayacakalrıdır.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşıktır. Bu nedenle İngiltere yerleşim vizesine başvuran kişilerin ikna edici nitelikte bir dosya hazırlaması bu karmaşık vize başvurusunda oldukça önem arz etmektedir. Başvuru sahiplerinin ikna edici bir başvuru yapmak üzere CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1680 defa görüntülendi

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları