image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru formunu en doğru şekilde seçerek hatasız bir başvuru yapılabilmesi için tüm işlemlerden önce vize türünün doğru saptanabilmesi gerekir.

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda da başvuru formunun hatasız ve eksiksiz doldurulması gerekir. Hatasız ve eksiksiz olması gereken başvuru formu ayrıca herhangi bir yalan beyan da içermemelidir. Çünkü yalan beyan olduğu anlaşıldığı takdirde vize reddi verilecek ve kişi 10 yıl Birleşik Krallık’a girmekten men edilecektir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan tüm vize başvurularında başvuru sahiplerinin başvuru formunu en doğru şekilde seçebilmesi ve doldurulabilmesi için her şeyden önce doğru vize türünün belirlenebilmesi gerekir. Bu konuda sıkıntı yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçerek profesyonel danışmanlık hizmeti alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Uzmanlarımız başvuru yapılması gereken vize türünün belirlenmesi, kişinin şartlarına göre belge listesinin oluşturulması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru ücretinin ödenmesi, başvuru merkezinden randevu alınması gibi pek çok işlemi başvuru sahibi için gerçekleştirmektedir.

Birleşik Krallık ülkelerine gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının oldukça karmaşık yapıda olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Özellikle yerleşim kapsamlı başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak ve bazı durumları belgelerle ispatlayabilmek oldukça önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne başvuru yapılmasını ve dolayısıyla olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır. Danışmanlık almak üzere CSS & Co Legal Services firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1714 defa görüntülendi

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları