image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Yerleşim kapsamlı vize kategorilerinden biri olan Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahibinin başvuru/vize ücretini yatırması gerekir.

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler bilmelidir ki; tüm vize işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekir. Bu ücret tüm işlemler gerçekleştirebilsin diye alındığı için başvuru sonucu olumsuz olsa dahi iade edilmemektedir.

İngiltere vizesi işlemlerini gerçekleştirebilmek üzere alınan başvuru ücreti dolar üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenen bir ücrettir. Bu nedenle de bu ücret, kurdaki değişmelere bağlı olarak sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla en güncel fiyatlara ulaşabilmek için başvuru yapacak olan kişiler CSS Legal ile irtibata geçerek profesyonel danışmanlık alabilirler.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu ve oldukça karmaşık başvurular olduğu herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için ve ispatlanması gereken pek çok husus bulunması nedeniyle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından yardım alarak vize başvurusu yaptıklarında en doğru, hatasız ve eksiksiz şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1667 defa görüntülendi

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları