image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda da alınması zorunlu olan biyometrik bilgiler başvuru sahibinin parmak izleri ve yüzünün fotoğrafıdır.

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirmek istiyorlarsa biyometrik kayıtlarını başvuru dosyasıyla birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine vermelidir. Biyometrik bilgiler, başvuru yapan kişinin İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden alacağı randevuda vermesi gereken bilgilerdir ve kişinin yüzünün fotoğrafı ile parmak izlerinden oluşur.

Biyometrik kayıtların alındığı ve başvuru dosyasının tamamlandıktan sonra teslim edildiği, vize randevusunun alınabileceği başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunmaktadır. Başvurusunu CSS Legal aracılığıyla yapan başvuru sahiplerine bu illerin kişi için en uygununda yer alan merkezden randevu alınarak başvurusunun gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi türlerinden biri olan bu vize başvurusunun karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan ebeveynlerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için titizlikle bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru yapılmak isteniyorsa CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1625 defa görüntülendi

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları