image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi sürekli oturum izni olarak verildiği için başvuru sahibinin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmaktadır.

Yerleşim kapsamlı bir vize kategorisi olan Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi’ni alan kişilerin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmaktadır. Çünkü bu vize ilk başvuru olumlu sonuçlandığı takdirde doğrudan süresiz oturum izni olarak verilmektedir. Sürekli oturum izni ise kişinin İngiltere’de sınırsız süre ile kalabilmesi, yasal olarak çalışabilmesi gibi pek çok hakkı içermektedir.

Diğer akrabaların başvuru yapabildiği bu yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvurusu olumlu sonuçlandığı ve vize alındığı takdirde hangi haklara sahip olunacağı ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen kişiler CSS Legal’in İngiltere göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’ye yerleşmek üzere yapılacak olan vize başvuruların oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca yerleşim kapsamlı vize kategorilerinden biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki; bu vize başvuruları oldukça karmaşık bir başvuru prosedürüne sahiptir. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. İlk başvuru sonucunda süresiz oturum izni olarak verilmesi nedeniyle de çok titizlikle değerlendirilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1852 defa görüntülendi

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları