image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi sürekli oturum (indefinite leave to enter) izni olarak verildiğinden dolayı İngiltere’de sınırsız süre ile kalmak mümkündür.

Yerleşim kapsamlı vize başvurularından biri olan Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi ilk başvurunun sonucunda süresiz oturum izni (indefinite leave to enter) olarak verilmektedir. Sürekli oturum izni (indefinite leave to enter), kişinin İngiltere’de sınırsız süre ile kalabilmesine olanak tanımaktadır. Bu izni alan kişiler pek çok hakka sahip olacakları gibi İngiltere’den uzatma başvurusu yapmalarına da gerek kalmayacaktır.

Yerleşim kapsamlı vize başvuruları olumlu sonuç almanın en zor İngiltere vizesi başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu vize başvuruları oldukça detaylı ve karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için ve ispatlanması gereken pek çok husus bulunması nedeniyle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yaptıklarında en hatasız ve eksiksiz şekilde başvurularını gerçekleştirmiş olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1736 defa görüntülendi

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları