image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapılarak vize almak isteniyorsa tüm vize başvurularında olduğu üzere vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapmak gerekmektedir.

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alabilmek için izlemesi gereken bazı prosedürler bulunmaktadır. Prosedüre uygun bir başvuru gerçekleştirebilmek için başvuru sahiplerinin bazı işlemleri yapması gerekir. Bu işlemlerin ilki; başvuru sahibinin geçerli bir pasaportunun bulunmaması durumunda en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaportun çıkartılmasıdır.

Geçerli bir pasaportu bulunan kişiler gidiş amaçlarına ve kalış sürelerine en uygun İngiltere vizesi türünü seçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin öncelikle uzmanlarımız tarafından başvuru yapacakları vize türünün saptanması gerekir. Bunun ardından uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesine göre belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru ücretinin ödenmesi, başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması ve tüm bu işlemlerin ardından uzmanlarımızca bir İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınarak başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin teslim edilmesiyle vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Biyometrik bilgiler başvuru sahibinin yüzünün fotoğrafı ve parmak izlerini kapsamaktadır.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda da çeşitli başvuru prosedürlerine uyulması gerekir ve bu prosedürler oldukça karmaşıktır. Bu nedenle yerleşim vizesine başvuran kişilerin prosedürlere uygun bir başvuru yapabilmesi için danışmanlık hizmeti alması oldukça önem arz etmektedir. Bu vizeye başvuru yapacak olan kişiler başvurularını firmamız aracılığıyla gerçekleştirdikleri takdirde uzmanlarımız belge listesi hazırlanmasından, tercümelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize ücretlerinin yatırılması, başvuru merkezinden randevu alınmasına kadar tüm başvuru prosedürü ile ilgili işlemleri başvuru sahibi için gerçekleştirecektir. Başvuru sahiplerinin ikna edici ve prosedüre uygun bir başvuru yapmak üzere CSS Legal danışmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1949 defa görüntülendi

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları