image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin sağlaması gereken bir İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

Eş/nişanlı, partner 18 yaşın üstündeki çocuk, 65 yaşın altındaki anne ve baba gibi bağımlı aile üyelerini yapacağı yerleşim kapsamlı başvurularda mutlaka sağlamaları gereken İngilizce dil şartının Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu için de sağlanması gerekmektedir. Yani başvuru dosyasında IELTS Life Skills sınavından başarılı olunduğuna dair bir belgenin bulunmasına gerek yoktur. Bu vize başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması gereken tüm şartlara dair bilgi almak üzere websayfamızda bu vize ile ilgili olan diğer yazılar incelenebilir. Ayrıca başvurusunu CSS Legal ile yapmak isteyen başvuru sahiplerine uzmanlarımız yardımcı olacaklardır.

Yerleşim kapsamlı başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca İngiltere yerleşim vizesi başvurularından biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1776 defa görüntülendi

Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları