image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan 18 yaşın altındaki çocuklarda İngilizce dil şartı aranmamaktadır.

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan 18 yaşın altındaki öz, üvey ya da evlatlık çocuklarda İngilizce dil şartı aranmaz. Yani İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusu yapacak olan eşler/nişanlılar/partnerler için aranan IELTS Life Skills sınavından başarılı bir sonuç alındığının başvuru yapacak olan 18 yaş altı çocuklar tarafından gösterilmesine gerek bulunmamaktadır. Dolayısıyla vize başvurusu yapacak olan 18 yaşın altındaki çocukların herhangi bir İngilizce sınavına girmesine gerek bulunmamaktadır. İngiltere’deki ebeveyninin/ebeveynlerinin yanına gitmek üzere başvuru yapacak olan çocukların sağlaması gereken şartlara dair detaylı bilgi almak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere’de süresiz oturum ya da İngiliz vatandaşlığı ile bulunan anne ve/veya babaların yanına yerleşmek isteyen çocukların başvuru yapabileceği bu yerleşim kapsamlı bu vize başvurusu karmaşık yapıda olan başvurulardan biri olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvurusunu firmamız aracılığıyla gerçekleştiren kişilerin başvuru dosyası titizlikle hazırlanacağı gibi İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağrılmaları durumunda mülakatta sorulabilecek sorulara dair de uzmanlarımızdan destek alabileceklerdir. Bu nedenle de bu karmaşık başvurularda CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçerek vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapmaktadır. Bugüne dek binlerce başvuru sahibinin vize ve göçmenlik başvurularında olumlu sonuç almasını sağlamış olan CSS & Co Legal Services Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1693 defa görüntülendi

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları