image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu, tüm yerleşim kapsamlı vize başvuruları gibi başvuru dosyasının tamamlanması ve teslim edilmesinden sonra genellikle 3 ay yani 60 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Ebeveynlerinden biri veya her ikisi ile birlikte Birleşik Krallık’ta yaşamak üzere Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan çocuklar başvuru için danışmanlarımızca hazırlanan belge listesine göre belgelerin toplanıp, bunların tercümesi yapılıp, başvuru ücretinin ödenip, başvuru formunun doldurulup, İngiltere Vize Başvuru Merkezine vize başvuruları yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 3 ay (60 iş günü) içerisinde sonuçlarını alırlar. Bu süreden daha kısa zamanda sonuç almak isteyen başvuru sahipleri Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service)’ten yararlanabilirler. Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis hizmetinden yararlanarak 15 iş günü içerisinde sonuç alınabilecektir.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi kategorilerinden biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak başvuru sahiplerinin yararına olmaktadır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurular hakkında her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1556 defa görüntülendi

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları