image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru formu başvuru yapılacak olan vize türü kesin olarak saptandıktan sonra seçilebilmektedir.

18 yaşın altında olup ebeveynleri/ebeveyni ile İngiltere’de yaşamak üzere vize başvurusu yapacak olan çocuklar, Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi ile İngiltere’ye gidebilirler. Bu vizeye başvuru yapmadan önce başvuru yapılacak vize türünün bu olduğundan emin olmak ve başvuru formunu ona göre belirlemek bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken husustur. Başvuru formu herhangi bir hata, eksiklik ya da yalan beyan içermemelidir. Çünkü formda herhangi bir hata veya eksiklik olması durumunda vize reddi alınabilecektir. Ayrıca yalan beyan durumunun anlaşılması durumunda da kişiye 10 yıl İngiltere’ye girmeme cezası verilebilecektir.

18 yaşın üstündeki çocukların yapacakları yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle başvurunun titizlikle hazırlanması gerekir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak pek çok açıdan yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1865 defa görüntülendi

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları