image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda çocuklar genellikle mülakata çağrılmamakla birlikte İngiltere Konsolosluğu gerekli hallerde mülakat talebinde bulunabilir.

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapan çocuklardan İngiltere Konsolosluğu genellikle mülakat talep etmemekle birlikte gerekli gördüğü durumlarda böyle bir talepte de bulunabilir. Konsolosluk, dosyada şüpheli ya da anlaşılmayan bir durum olması gibi bir durumda olabileceği gibi herhangi bir eksiklik olması gibi bir durumda da başvuru sahibiyle görüşmek isteyebilir. Ancak bu kesinlikle başvurunun olumsuz sonuçlanacağına yorulmamalıdır. Konsolosluğun gerekli bulduğu durumda İngiltere’ye daha önce gitmiş olan kişilerden dahi mülakata gelmeleri istenebilmektedir. Bunun nedeni; vize değerlendirmesinde önemli olan hususun başvuru dosyasının ikna edici olmasıdır.

Mülakata çağrılma söz konusu olursa, mülakatın içeriği ve niteliği ile ilgili firmamız uzmanları gerekli profesyonel desteği sağlayacaktır. Başvusunu firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştirmek ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri iletişim bilgilerimiz ara cılığıyla Londra, Ankara ve İstanbul ofislerimizden biri ile irtibata geçebilirler.

Tüm İngiltere vizesi başvuruları içerisinde en karmaşık yapıda olan başvurular yerleşim kapsamlı vize başvurularıdır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiklik ya da hata olması riskinin düşük olduğu bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleriyle Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlayan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1423 defa görüntülendi

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları