image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda alınan biyometrik bilgiler, İngiltere göçmenlik kurallarına göre başvuru sahibinin fotoğrafı ve parmak izleridir.

İngiltere vizesi başvurularında alınan biyometrik bilgiler başvuru sahibinin yakın plandan çekilen yüz fotoğrafı ile parmak izlerinden oluşmaktadır. İngiltere göçmenlik kurallarınca geçerli bir başvuru yapabilmek için bu bilgilerin verilmesi zorunludur.

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi için de yukarıda bahsedildiği üzere danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin durumunuzla İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak hazırlanmış listeye göre başvurunuz için dosyanızda bulunması gereken belgelerinizin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün başvuru formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyanızı teslim ederek başvurunuzu gerçeleştirebilirsiniz. İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan başvuru esnasında biyometrik bilgilerin (parmak izleri ve fotoğraf) verilmesi şarttır. Bu bilgiler, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan randevuda verilmektedir. Bu randevu esnasında başvuru sahibinin başvuru dosyası ile birlikte bu bilgileri de vermesi gerektiği için başvurunun bizzat başvuru sahibi tarafından yapılması gerekir. Yani başvuru sahibinin yerine bir başka kişi vize başvurusu yapamaz.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttırabilmelerini sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun itiraz yoluyla eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz başvuruyu inceleyip karara bağlayacak olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1590 defa görüntülendi

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları