image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru/vize ücreti, döviz kuruna bağlı olarak değişen bir ücret olması nedeniyle en güncel bilgileri almak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilmesi yararlı olacaktır.

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi, 18 yaşından küçük olup Birleşik Krallık’a anne ve/veya babası ile yaşamak ve İngiltere’ye yerleşmek amacı ile gidecek olan çocukların başvuru yapabileceği bir vize türüdür. Bu vize türüne başvuru yapacak olan kişiler öncelikle başvuru/vize ücretini yatırmalıdır. Başvuru formunun doldurulması ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınabilmesi bu sayede mümkün olabilecektir. Çünkü bu ücret tüm vize işlemleri gerçekleştirilebilsin diye alınan bir ücrettir. Bu nedenle de başvuru sahibi olumsuz bir sonuç alsa dahi bu ücret iade edilmemektedir. Başvuru sahipleri vize reddi alarak maddi kayba uğramamak için başvurularını CSS Legal uzmanları ile gerçekleştirebilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan İngiltere vizesi başvurularını değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek ve maddi kayba uğramamak adına vize danışmanlığı almak çok yararlı olmaktadır. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla iletişime geçerek başvurunuzu yapabilir ve olumlu sonuç alınması ihtimalinin artmasını sağlayabilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1909 defa görüntülendi

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları