image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi’ne İngiltere’de sürekli oturum izni ya da İngiliz vatandaşlığıyla bulunan kişilerin 18 yaş altındaki öz, üvey ve evlatlık çocukları İngiltere'ye yerleşim amacıyla gelebilsinler diye verilir.

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunu 18 yaş altında olup İngiltere’de sürekli oturum izni bulunan ya da İngiliz vatandaşı olan anne ve/veya babasının yanına yerleşecek olan çocuklar yapabilmektedir.

Yerleşim kapsamlı bu İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan 18 yaş altı çocuklar için anne ve babalarının evli olma şartı bulunmamaktadır. Evli çiftler, beraber yaşayan çiftler, nişanlılar, boşanmış veya ayrılmış çiftlerden olan çocuklar yerleşim vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de yerleşik olan ebeveynin yanına yerleşebilirler.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiği ile başvuru prosedürüne dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalinin artmasını sağlayacağı gibi başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacağı için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilirsiniz. Uzmanlarımızdan başvuru süreci hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu danışmanlarımızla gerçekleştirebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1674 defa görüntülendi

Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları