image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvuru formunun seçilebilmesi için başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün doğru saptanabilmesi gerekir.

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu için doldurulacak olan formun doğru seçilmesi ve eksiksiz doldurulması oldukça önem arz eder. Başvuru formunu doğru seçmek ve doldurabilmek için başvuru sahiplerinin her şeyden önce başvuru yapacakları vize türünü doğru belirleyebilmeleri gerekir.

Vize türüne göre başvuru formu belirlendikten sonra başvuru formunun en hatasız ve eksiksiz doldurulması da vize alabilmek için önemlidir. Buna ek olarak başvuru sahibinin dolduracağı formda kesinlikle yalan beyanda bulunmaması gerekir. Eğer ki İngiltere Konsolosluğu vize memurları yalan beyan olduğunu saptarlarsa 10 yıl süre ile İngiltere’ye giriş yasağı vermektedir. Bu nedenle yapılacak vize başvurularında kesinlikle yalan yanlış bilgiler verilmemelidir.

Yerleşim kapsamlı vize türlerine yapılan başvuruların oldukça karmaşık olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Ayrıca bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak çok önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne başvuru yapılmasını ve dolayısıyla olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1744 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları