image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi ile İngiltere’ye giden kişilerin çalışma hakkı bulunur.

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ni alan başvuru sahiplerinin İngiltere’de çalışma hakkı olacaktır. Bu bağlamda vize başvurusu esnasında sağlanması gereken maddi şart için İngiltere’ye gelecek olan eşin çalışacağı hususu hesaplamalara dâhil edilebilir. Ancak elbette İngiltere’de bulunan AB vatandaşı eşin tek başına tüm masrafları karşılayabileceğini gösterebilmesi başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için çok daha yararlı olacaktır.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurular olması nedeniyle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer birçok ülkenin vize başvurularından daha zordur. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz  başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1942 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları