image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ne Başvuru Yapabilmek İçin Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) Sınavına Girmek Gerekir Mi?

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ne başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin sağlaması zorunlu olan şartlarda Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavına girmek yer almamaktadır.

Yerleşim kapsamlı başvurulardan biri olan AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunda başvuru sahiplerinin sağlaması gereken çeşitli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar içerisinde başvuru sahibinin yaş sınırını sağlaması, çiftin evli olması vb. şartlar yer almaktadır. Ancak bu şartların içerisinde A1, A2, B1 gibi seviyelerden birinin düzeyinde dil bilindiğini göstermek üzere İngilizce dil sınavına girme şartının bulunmadığı gibi Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavına girmek de yer almamaktadır.

Yerleşim kapsamlı bu vize türünün başvurusunda sağlanması gereken şartlar hakkında bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

 İngiltere vizesi türlerinden biri olan bu yerleşim vizesi başvurularının karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini yükseltmek üzere profesyonel danışmanlık alarak başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1594 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları