image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurunda alınan biyometrik bilgiler başvuru sahibinin yüzünün fotoğrafı ve parmak izleridir.

İngiltere vize başvuru dosyasının, belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılacak olan AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu sonucu vize alabilmek için başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılması gerekir. Bunun için İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan randevu sırasında uzmanlarımızla birlikte hazırlanmış olan başvuru dosyasına ek olarak biyometrik bilgilerin de verilmesi gerekir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinden alınan parmak izleri ile biyometrik fotoğraftan oluşmaktadır. Bu bilgiler başvuru merkezinde bulunan makineler vasıtasıyla oldukça kısa sürede alınmaktadır.

Başvuru merkezlerinden başvuru sahipleri için en uygun olan merkeze yapılacak olan yerleşim kapsamlı vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddine karar verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin hatasız bir başvuru yapabilmek için danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır. Danışmanlık almak üzere başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1512 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları