image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Başvuru sahipleri, AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunun şartlarını sağladıklarını göstermek üzere başvurularında gerekli belgeleri sunmalıdırlar.

Her İngiltere vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin sağlaması gereken birtakım şartlar bulunur. Başvuru yapacağı vize türüne göre başvuru sahipleri şartları sağladıklarını gösterebilmek amacıyla başvurularında gerekli olan belgelerden oluşan bir başvuru dosyası sunmalıdır. Başvuru dosyasında belgelerin yanı sıra tercümelerinin de yer alması gerekmektedir.

Yukarıda bahsedilenler AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunda da geçerlidir. Bu vizenin şartlarını sağladığını belgelerle ispatlayabilen başvuru sahipleri vize alabileceklerdir.

Yerleşim kapsamlı bu vizeye başvuracak olan kişilerin ve İngiltere’deki AB vatandaşlığı bulunan partnerlerinin birlikte ikamet edecekleri evi bir ailenin ikamet edebileceği standartlarda olması ve bunu başvuruda belgelerle gösterebilmeleri gerekir. Bu şartların karşılanması için yeterli olan standartların ne olduğunu öğrenmek ve başvurusunu profesyonel danışmanlık alarak gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesine başvurulabilmesi için aile bireyleri ile devam eden ilişkisinin evraklarla gösterilmesi bir diğer gerekliliktir. Nitekim bu vizenin veriliş amacı, aile bütünlüğünün korunmasıdır. Bu nedenle de aile bütünlüğünün korunduğunu ve iletişimin devamlılığını da göstererek başvuruyu desteklemek faydalı olacaktır.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu başvuru yapacak olan kişilerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini yükseltmek için vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş prosedürlere uygun bir başvuru gerçekletirebilir ve olumlu sonuç alma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve vize başvuruları hakkına detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2112 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları