image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Vadeli Hesap Açılmalı Mıdır?

Tier 4 Vizesi vadeli hesap, başvurudan 28 gün önce açılarak İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca minimum miktara uygun bir paranın hesapta harcanmadan tutulması gerekir.

Tier 4 Vizesi, İngiltere’de eğitim görmek amacıyla başvuru yapılabilen puan bazlı bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vizenin başvurularında da başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar sağlanamadığı takdirde puan bazlı sistemden yeterli puan alınamayacak ve bu durum da İngiltere vizesi reddi alınmasına yol açacaktır. Vize reddi ve daha birçok olumsuz etkisiyle karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Tier 4 altında yapılacak İngiltere öğrenci vizesi başvurusu için vadeli hesap açılması da gerekmektedir. Tier 4 Vizesi vadeli hesap, başvurudan 28 gün önce açılmış olmalıdır. Bunun yanı sıra İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca minimum miktara uygun bir paranın hesapta harcanmadan tutulması gerekir. 28 gün öncesinde banka hesabında Londra içerisinde kalacak bir öğrencinin 1,265 GBP, Londra dışında kalacak öğrencinin ise 1,015 GBP miktarda bir para bulundurması gerekir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1227 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular