image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Ücreti Nedir?

Tier 4 Vizesi ücreti için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilerek en güncel bilgilerin alınması yararlı olacaktır. Çünkü bu ücret dolar kuruna bağlı olarak sıklıkla değişmektedir.

Tier 4 Vizesi, İngiltere’de 6 aydan uzun eğitim programlarına katılmak amacıyla başvuru yapılabilen bir vizedir. Bu vizenin başvurusundan olumlu sonuç alabilmek için başvuru sahibinin tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere başvuru prosedürüne uyması gerekir. İngiltere’de eğitim görmek isteyen öğrencilerin bu vizeye başvuru yapması gerektiği danışmanlarımızca belirlendikten sonra kişinin başvuru dosyası için gerekli olan evrakları yine danışmanlarımızca kişinin durumuna göre hazırlayacakları belge listesine göre toplaması gerekir. Belgelerin toplanmasının ardından firmamızca belirlenen limitler dâhilinde olması koşuluyla evrakların tercümesi yapılacaktır. Ardından uzmanlarımızca vize ücreti yatırılıp başvuru formu doldurularak İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması işlemleri gelir. Türkiye’de bulunan başvuru merkezlerinin birinden uzmanlarımızca randevu alınarak başvuru sahibinin vize başvurusunu gerçekleştirmesi sağlanmaktadır. Bu randevuda gerekli belgeler, belgelerin tercümeleri ve biyometrik bilgiler İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmelidir.

Yukarıda bahsedilen bu aşamalardan atlanmaması gerekenlerden biri de görüldüğü üzere vize ücretinin yatırılmasıdır. Tier 4 Vizesi başvurusu ücret yatırılmadıkça gerçekleştirilemeyecek ve başvuru randevusu alınamayacaktır. Tier 4 Vizesi ücreti için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilerek en güncel bilgilerin alınması yararlı olacaktır. Çünkü bu ücret dolar kuruna bağlı olarak sıklıkla değişmektedir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 984 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular