image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Nasıl Alınır?

“Tier 4 Vizesi nasıl alınır?” sorusu İngiltere’de 6 ay ve üzerinde bir eğitime gidecek olan öğrencilerce sıklıkla sorulan soruların başında gelmektedir.

Tier 4 Vizesi, İngiltere’de 6 ay ve üzerinde eğitim (mesleki eğitim, dil okulu, lisans, yüksek lisans, doktora vb.) almak üzere başvuru yapılabilen, puan bazlı sistemin uygulandığı bir İngiltere vizesidir. Bu vizenin alınabilmesi için puan bazlı sistemden 40 puanın sağlanması ve buna ek olarak diğer şartların da sağlanması gerekir. 40 puan, okula kabul mektubu (CAS letter) ve masrafların karşılanabileceğini gösteren belgelerle sağlamak mümkündür. Bunun dışındaki şartlar ise en az B1 düzeyinde İngilizce bilindiğini gösteren IELTS belgesi, referans mektupları vb. belgelerle sağlanabilmektedir. Kişiye özgü evrak listesi başvurusunu CSS Legal ile başlatan başvuru sahiplerine uzmanlarımız sağlamaktadır.

“Tier 4 Vizesi nasıl alınır?” sorusu da Tier 4 kapsamında başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Başvurusunu CSS Legal uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine firmamız uzmanları yapacakları ilk inceleme sonrasında başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türü ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi verecektir. Ayrıca başvuru sahibinin başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapabilmesi için yapılması gereken işlemlerin çoğunu gerçekleştireceklerdir. Bunun yanında danışmanlarımız dosyadaki eksik ve problemler hakkında da başvuru sahiplerini bilgilendirmektedir. Danışmanınızın başvuru sahiplerine vereceği evrak listesindeki tüm bilgi ve belgeler sağladıktan sonra başvuru ile ilgili olan formlar, tercümeler ve randevu yine firmamız uzmanlarınca sağlanacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 922 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular