image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Mülakat Nasıldır?

Tier 4 Vizesi mülakat hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile başvuru işlemlerini başlatmalarının ardından bu hususla ilgili olarak da detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler.

Birleşik Krallık’ta 6 ay ve daha uzun sürelerle lisans, yüksek lisans, doktora, dil eğitimi gibi çeşitli eğitimlere katılmak isteyen başvuru sahipleri Tier-4 Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu başvuru puan bazlı sistemin uygulandığı bir başvuru olup vizeyi alabilmek için 40 puanın sağlanması gerekmektedir. Bu İngiltere vizesi türünden olumlu sonuç alabilmek için 40 puanı sağlamanın yanında başvuru prosedürüne uygun olarak başvuru yapabilmek gerekir.

Tier-4 Vizesi başvuru prosedürüne uygun bir başvuru için öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünün doğru saptanabilmesi ve kişiye özgü evrak listesinin uzmanlarımızca oluşturulması gerekmektedir. Başvuru sahibi gerekli belgeleri sağladıktan sonra başvuru dosyasının hazırlanması aşamasına geçilebilecektir. Belgelerin tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinin ardından başvuru biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) ve uzmanlarımız tarafından randevu alınmasının sonrasında başvuru sahibinin bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyasını İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmesi gerekir.

Başvuru esnasında Tier 4 Vizesi başvuru sahibine başvuru merkezinde online olarak bir mülakat da yapılmaktadır. Tier 4 Vizesi mülakat hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile başvuru işlemlerini başlatmalarının ardından bu hususla ilgili olarak da detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1051 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular