image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Kaç Günde Çıkar?

“Tier 4 Vizesi kaç günde çıkar?” sorusu İngiltere’de bu vize kapsamında eğitim görmek isteyen kişilerce sıklıkla sorulmaktadır.

Birleşik Krallık’ta uzun süreli lisans, master, doktora, dil okulu, mesleki eğitim, ilkokul, ortaokul gibi eğitimlere gidecek olan öğrencilerin başvuracağı Tier 4 Vizesi için de başvuru sahiplerinin başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapması gerekir. İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmek üzere İngiltere vize başvuru dosyası için gerekli belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, vize başvuru harcının ödenip, parmak izi randevularının uzmanlarımızla irtibat halinde alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak amacıyla teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden yine uzmanlarımızca alınacak randevuya katılarak vize başvurusu yapılabilmektedir.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapmak isteyen kişiler CSS Legal ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Firmamızla irtibata geçen başvuru sahiplerinin sıklıkla yönelttiği sorulardan biri de “Tier 4 Vizesi kaç günde çıkar?” sorusudur. Tier 4 İngiltere öğrenci vizesi başvuruları başvuru merkezine dosya ve biyometrik bilgilerin verilerek başvurunun yapılmasının ardından 3 hafta (15 iş günü) içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süreden daha kısa zamanda vize sonucu almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarından Hızlandırılmış/Öncelikli Servisler ile ilgili bilgi alarak ve ihtiyaçları olan servisin alınması işlemlerini de uzmanlarımızla gerçekleştirerek başvurunun daha hızlı sonuçlanmasını sağlayabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1261 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular