image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi İngiltere İçinden Uzatılabilir Mi?

Tier 4 Vizesi İngiltere içinden de Türkiye’den de uzatılabilecek puan bazlı bir İngiltere vizesi türüdür.

Tier 4 Vizesi İngiltere’ye 6 aydan uzun süreli eğitim programlarından birine katılmak üzere ülkeye giriş yapacak kişilerce alınması gereken İngiltere vizesi türüdür. Bu vize kapsamında ilkokul, ortaokul, lise, lisans, yüksek lisans, doktora, mesleki eğitim programları vb. eğitimlerden birini alabilmek mümkündür. Bu vizenin şartları ve başvuru prosedürleri hakkında bilgi ve danışmanlık almak isteyen kişiler CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu yapıp olumlu sonuç alan kişiler İngiltere’de eğitim süreleri boyunca kalabilecektir. Eğer ki eğitimin uzaması ve vize süresinin bitmesi gibi bir durum olursa vize süresi bitmeden 28 gün önce başvuru sahibinin uzatma başvurusu yapması gerekir. Bu kapsamda yapılacak olan uzatma başvurusu İngiltere’den de Türkiye’den de uzatılabilecektir.

Tier 4 Vizesi İngiltere içinden uzatma yapacak olan başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçerek İngiltere’den yapılan uzatma başvurularıyla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık alabilir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 870 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular