image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi İçin Gerekli Belgeler 2017 Nelerdir?

Tier 4 Vizesi için gerekli belgeler 2017 hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurusundan olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahiplerinin uyması gereken bir vize başvuru prosedürü bulunur. Dolayısıyla Tier 4 Vizesi kapsamında başvuru yapacak olan kişilerin de bu prosedüre uygun bir başvuru gerçekleştirmesi gerekir. İngiltere’de 6 aydan uzun süreli eğitim görmek üzere başvurulabilen Tier 4 İngiltere öğrenci vizesi başvurusunu gerçekleştirebilmek için başvuru sahiplerinin CSS Legal ile irtibata geçerek prosedürlere uygun bir başvuru yapabilmesi ve olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilmesi mümkün olacaktır.

Tier 4 Vizesi için gerekli belgeler 2017 hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler. Başvurusunu firmamızla başlatan başvuru sahiplerinin yapacağı İngiltere vizesi başvurusu için gerekli olan tüm belgeler uzmanlarımızca temin edilecek belge listesine göre hazırlandıktan sonra yine uzmanlarımızın alacağı randevuda İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilerek başvuru süreci tamamlanabilir. Başvuru merkezine dosya teslim edilirken biyometrik bilgiler de verilmelidir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin yüzünün yakın plandan ve beyaz fonda bir fotoğrafı ile parmak izlerinden oluşmaktadır. Bu bilgilerin alınması başvuru sürecinin önemli bir parçasıdır ve geçerli bir başvuru yapılabilmesi için mutlaka alınmalıdır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 889 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular