image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Gerekli Belgeler Nelerdir?

Tier 4 Vizesi gerekli belgeler, başta CAS (Confirmation of Acceptance for Studies) belgesi olmak üzere uzmanlarımızca başvuru sahibinin kişisel durumuna göre başvuru sahibine sağlayacağı evrak listesindeki belgelerdir.

Tier 4 Vizesi, İngiltere’de eğitim görmek amacı olan kişilerin puan bazlı sistemden 40 puan aldıkları takdirde olumlu sonuç alabilecekleri bir İngiltere vizesi başvurusudur. Bu başvurularda 40 puanı sağlayabilmek için başvuru sahibinin okuldan kabul almış olması ve İngiltere’de masraflarını karşılayabileceğini başvurusunda göstermiş olması gerekir. Bu hususları gösterebilmek için Tier 4 Vizesi gerekli belgeler, başta CAS (Confirmation of Acceptance for Studies) belgesi olmak üzere uzmanlarımızca başvuru sahibinin kişisel durumuna göre başvuru sahibine sağlayacağı evrak listesindeki belgelerdir. CSS Legal ile başvuru işlemlerinin başlatılmasının ardından kişiye özgü evrak listesi başvuru sahibine temin edilmektedir.

CAS (Confirmation of Acceptance for Studies) belgesine ek olarak öğrencinin İngiltere’deki masrafları vb.nin nasıl karşılanacağına dair belgeler de Tier-4 kapsamında yapılacak olan başvurularda dosyaya eklenmelidir. Dolayısıyla kişinin ya da sponsorunun maddi imkânlarına göre başvuru dosyasına sponsorluk belgesi, maaş bordrosu, tapu senedi, kira sözleşmesi gibi belgeler de dosyada bulunmalıdır. Tier 4 Vizesine başvuru yapacak öğrencilerin başvuruları esnasında sunmaları gereken bir diğer önemli belge, en az B1 düzeyinde bir IELTS belgesidir. Bu belgelere ek olarak hangi belgelerin başvuru dosyasında olması gerektiğine dair bilgi ve danışmanlık almak için başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 810 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular