image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Ekşi Sözlük Bilgileri Güncel Midir?

Tier 4 Vizesi ekşi sözlük bilgileri güncel olmayabileceği için İngiltere vizesi başvurusunu bu bilgilerle yapmak başvuru sahipleri için yanıltıcı olabilir ve bu da İngiltere vizesi reddi alınmasına yol açabilir.

Birleşik Krallık’ta uzun süreli bir eğitim programına katılmak isteyen kişiler Tier 4 Vizesi başvurusu yapabilir ve puan bazlı sistemden yeterli puanı alabilirse başvurusundan olumlu sonuç alabilir. Bu başvurunun şartları, başvuru prosedürü, istenen belgeler, tercümeler, başvuru formu, vize başvuru harcı gibi konularda bilgi için başvuru sahipleri en başta internetten araştırma yapmaktadır. Bu araştırmada kişiler çeşitli web siteleri, sözlükler, forumlar vb. kaynaklara ulaşırlar ve çoğunluğu İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzman olmayan kişilerin yorumlarını okurlar.

Yukarıda bahsedilen kaynaklardan biri de Ekşi Sözlük’tür. Diğer kaynaklar gibi Tier 4 Vizesi ekşi sözlük bilgileri de güncel olmayabileceği için İngiltere vizesi başvurusunu bu bilgilerle yapmak başvuru sahipleri için yanıltıcı olabilir. Bu durum da İngiltere vizesi reddi ve hatta İngiltere vizesi başvuru yasağı alınmasına yol açabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1059 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular