image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Çalışma İzni İçerir Mi?

Tier 4 Vizesi çalışma izni olarak part-time (yarı zamanlı) çalışma izni içermekte olup lisans ve üstündeki seviyelerde 20 saate kadar, lisansın altındaki seviyelerde ise 10 saate kadar çalışma izni alınabilmektedir.

İngiltere’de 6 aydan uzun lisans, yüksek lisans, doktora, ilkokul, ortaokul, lise gibi eğitimlerin yanı sıra mesleki eğitim, İngilizce dil eğitimi gibi programlara katılmak üzere başvuru yapılabilen İngiltere vizesi türü Tier 4 Vizesidir. Puan bazlı sistemin uygulandığı bu vizeyi alabilmek için başvuru sahiplerinin her şeyden önce puan bazlı sistemden 40 puanı sağlaması gerekir. Bu şartı ve vizenin diğer şartlarını sağlayabildiği takdirde başvuru sahipleri vize alabilecektir.

Tier 4 İngiltere öğrenci vizesi alındıktan sonra kişi bazı haklara sahip olacaktır. Bu haklardan biri çalışma iznine sahip olmak ve İngiltere’de çalışabilmektir. Tier 4 Vizesi çalışma izni olarak part-time (yarı zamanlı) çalışma izni içermekte olup lisans ve üstündeki seviyelerde 20 saate kadar, lisansın altındaki seviyelerde ise 10 saate kadar çalışma izni alınabilmektedir.

Yukarıdakilerin dışında bu İngiltere vizesi türünün hangi hakları kapsadığı ile ilgili bilgi ve danışmanlık almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1180 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular