image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi 28 Gün Öncesinde Banka Hesabında Hangi Miktarda Para Bulundurulmalıdır?

Tier 4 Vizesi 28 gün öncesinde banka hesabında Londra içerisinde 1,265 GBP, Londra dışarıda 1,015 GBP miktarda bir para bulundurulmalıdır.

Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere’de 6 aydan daha uzun süreli eğitim programlarından birine katılmak amaçlı başvuru yapılabilen bir vize başvurusudur. Bu vize kapsamında doktora, yüksek lisans, lisans gibi üniversite eğitimlerinin yanı sıra 6 aydan uzun mesleki eğitim programları, İngilizce dil eğitimleri gibi programlara gidebilmek de mümkündür.

Puan bazlı İngiltere vizesi başvurularından biri olan Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi için önemli olan husus puan bazlı sistemden 40 puanı sağlayabiliyor olmaktır. Bunu sağlayabilmek için 30 puan CAS (Confirmation of Acceptance for Studies) belgesinden, 10 puan da İngiltere’de masrafların karşılanabileceğine ilişkin belgelerden alınmalıdır. Bunu sağlayabilmek için başvuru sahibinin banka hesabında en az 28 gün önceden itibaren belirli bir miktar para bulundurması gerekir. Tier 4 Vizesi 28 gün öncesinde banka hesabında Londra içerisinde 1,265 GBP, Londra dışarıda 1,015 GBP miktarda bir para bulundurulması şartına sahiptir. Bu şartlar sağlandığı takdirde 40 puan alınabilecek ve bu sayede vize başvurusu olumlu sonuçlanabilecektir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2031 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular