image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vize Evrakları Nelerdir?

Tier 4 Vize evrakları, öğrencilerin gidiş amaçlarının İngiltere’de bir eğitim kurumundan 6 aydan uzun eğitim görmek olduğu, masraflarının karşılanabileceği, istenen İngilizce dil şartının sağlandığı gibi hususların evraklarla ispatlanması için başvuru dosyasında bulunmalıdır.

Tier 4 vize başvurusu, Birleşik Krallık’ta uzun süreli bir eğitim programına katılma amacı taşıyan kişilerin başvuru yapabileceği puan bazlı bir İngiltere vizesi başvurusudur. Bu İngiltere öğrenci vizesi başvurusunu firmamızla gerçekleştirecek başvuru sahiplerine gerekli yönlendirmeler uzmanlarımızca sağlanmaktadır. Başvurular İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, başvuru formları doldurulup, harç ve varsa diğer ödemelerin yapılmasının ardından yine danışmanlarımızla irtibat halinde randevunun alınması gerekir. Randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin (başvuru sahibinin parmak izleri ve fotoğrafı) incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Tüm bu işlemlerde CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan bilgi ve danışmanlık alarak başvuru yapmak prosedürlere uygun bir başvuru yapılabilmesini sağlayacağı için başvurunun olumlu sonuçlanması ihtimalini arttıracaktır.

Yukarıdaki başvuru prosedürünün en önemli aşamalarından biri Tier 4 Vize evraklarının toplanmasıdır.  Tier 4 Vize evrakları, öğrencilerin gidiş amaçlarının İngiltere’de bir eğitim kurumundan 6 aydan uzun eğitim görmek olduğu, puan bazlı sistemden 40 puanı sağlayabildiği, okuldan kabul alabildiği, masraflarını karşılayabileceği, istenen İngilizce dil şartının sağlandığı gibi hususları içermelidir. Bu başvurularda başvuru dosyasına eklenmesi gereken tüm belgelerle ilgili bilgi almak için başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1057 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular