image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Öğrenci Vizesi Nasıl Alınır?

Tier 4 öğrenci vizesi başvurusunun nasıl yapılacağı, izlenecek olan başvuru prosedürü ve vizenin şartları hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler.

Tier 4 öğrenci vizesi, Birleşik Krallık’ta 6 aydan uzun bir eğitim programına katılmak üzere başvuru yapacak olan öğrencilerin başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu başvurunun nasıl yapılacağı, izlenecek olan başvuru prosedürü ve vizenin şartları hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler.

Bu puan bazlı İngiltere vizesi başvurusunda pasaportu bulunan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek diğer başvuru işlemlerine başlayabilirler. Yanlış vize türüne başvuru yapmaktan ve başvuru formunu yanlış doldurmaktan dolayı vize reddi almamak için başvuru yapılacak türü doğru belirleyebilmek oldukça önem taşır. Vize türü doğru belirlendikten sonra başvuru dosyası hazırlanıp dosya içindeki belgelerin tercümelerinin yaptırılması gerekir. Başvurusunu firmamızla gerçekleştiren kişilerin belgelerinin tercümesi şirketimizin belirlemiş olduğu limitler dâhilinde olması kaydıyla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Belgeler ve tercümelerinden oluşan başvuru dosyasının hazırlanmasının ardından vize harcının yatırılması ve akabinde ilgili tüm başvuru formlarının doldurulması gerekir.

Yukarıdaki işlemlerin tamamlanmasının ardından uzmanlarımız kişiye en uygun zamanda başvuru merkezinden randevu alarak başvurunun gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Başvuru için alınan randevuda başvuru sahibi, İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru dosyası ile fotoğraf ve parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgilerini vererek başvurusunu gerçekleştirebilir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 913 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular