image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 2 Vizesi Ekşi Sözlük’ten Öğrenilebilir Mi?

Tier 2 Vizesi Ekşi Sözlük aracılığı ile hakkında bilgiye ulaşılabilen bir İngiltere vizesi türü olsa da bu bilgilerin güncel olmaması söz konusu olabilir. Tier 2 Vizesi hakkında en güncel bilgileri CSS Legal uzmanlarından almanız mümkündür.

Tier 2 Vizesi, İngiltere'de bulunan bir pozisyon için İngiltere veya Avrupa Birliği sınırlarında nitelikli çalışan bulunamaması durumunda bu pozisyonu diğer ülkelerden gelebilecek çalışanlara açmak için kullanılan bir İngiltere vizesi türüdür.

Tier 2 Vizesi Ekşi Sözlük aracılığı ile hakkında bilgiye ulaşılabilen bir İngiltere vizesi olmasına rağmen bu ve benzeri kaynaklardaki bilgilerin güncel olmaması söz konusudur. İngiltere vizeleri ile ilgili hususlar ve göçmenlik kuralları sürekli olarak güncellenmektedirler. Başvuru sahiplerinin firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda firmamız uzmanları tarafından kendilerine en güncel bilgiler sunulacaktır. Tier 2 Vizesi Ekşi Sözlük başlığından edinilmiş ve güncel olmayan, yani geçerliliği olmayan bilgiler ile başvuruda bulunulması başvurularının reddedilmesi ile sonuçlanacaktır.

Tier 2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması zor, karmaşık yapıdaki başvurulardır. Vize memurlarının başvuru dosyasında herhangi bir hata veya eksiklikle karşılaşmaları vize reddi alınmasına yol açabilmektedir. Başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanması ve başvuru prosedürlerinin özenle takip edilmesi başvuruların başarılı olabilmesi açısından önem teşkil etmektedir. CSS Legal uzmanlarının bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanarak başvuruda bulunmanız başvurularınızın en güncel bilgiler ışığında yapılmasını sağlayacak ve başvurunun olumsuz sonuçlanması olasılığını oldukça aza indirecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere'de ve Türkiye'de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, Tier 2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi, İngiltere Çalışma/İş Vizeleri, İngiltere vizesi türleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa 1862 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular