image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Şişli'deki İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinin Adresi Nedir?

İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinin Şişli’deki Profilo AVM adresinde olduğunu bilmelidir.

Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvuruları yalnızca Türkiye’de 7 şehirde (Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya) bulunan İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi aracılığıyla yapılabilmektedir. İngiltere vizesi başvurusunu İstanbul’dan yapacak olan başvuru sahipleri burada yer alan başvuru merkezinden uzmanlarımızca alınacak olan vize randevusunda başvuru dosyasının yanı sıra biyometrik bilgilerini (fotoğraf ve parmak izi) de sunmalıdır.

Başvuru merkezlerinden birinin yer aldığı İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinin Şişli’deki Profilo AVM adresinde olduğunu bilmelidir. Firmamız müşterilerinin CSS Legal uzmanlarıyla koordineli bir şekilde alınacak olan randevuya bizzat katılarak başvuru yapabilmeleri mümkündür. Kişinin kendisinin katılması gereğinin nedeni, biyometrik bilgilerin (fotoğraf ve parmak izi) yalnızca kişinin kendisinin verebileceği bilgiler olmasıdır.

Gerek başvurunun gerçekleşmesi için alınan vize randevusunda gerekse de öncesindeki hazırlık işlemlerinde (evrakların toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması vb.) başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4026 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular