image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Oturma İzniyle İngiltere’ye Giriş Yapmak Mümkün Müdür?

Oturma izniyle İngiltere’ye giriş yapılması, oturum izninin geçici oturum izni olması durumunda da sürekli oturum izni olması durumunda da mümkün olmaktadır.

İngiltere vizesi türleri gidiş amaçlarına göre farklı kategorilere sahiptir. Bu kategorilerden bazıları İngiltere’de herhangi bir oturum izni sağlamazken bazıları da geçici ya da sürekli oturum izni olarak verilmektedir. Oturma izniyle İngiltere’ye giriş yapılması, oturum izninin geçici oturum izni olması durumunda da sürekli oturum izni olması durumunda da mümkün olmaktadır. Sürekli oturum izni alan kişiler artık İngiltere’ye istedikleri gibi giriş-çıkış yapabilmektedir.

Geçici oturum izni içeren bir İngiltere vizesi ile Birleşik Krallık’a gelmiş olan bir kişi, geldiği vize türünü uzatma başvurularıyla birlikte 5 yıl uzatarak sürekli oturum izni alabilir. Bu genel süre olup bazı İngiltere vizesi türlerinde sürekli oturum almak farklı sürelere tabidir. Bu başvurularla ilgili ve hangi sürede süresiz oturum izni alınabileceği ile ilgili bilgi almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Oturum izni başvurularında en önemli husus başvurunun ikna edici olmasıdır. Bu başvurularda başvuru amacının İngiltere’ye yerleşmek olması gerekmektedir. Bu husus uyarınca başvurunun ikna edici olması olumlu sonuçlanabilmesi için büyük önem taşımaktadır. Bu açıdan bu başvurular oldukça karmaşık yapıdadırlar; zira ispat edilmesi gereken husus sayısı oldukça fazladır. Başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları başvuru dosyalarının ikna edici olabilmesini ve mümkün olan en hatasız şekilde hazırlanabilmesini sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, süreksiz oturum izni başvuruları, bu başvuruların gereksinimleri ve göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1027 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular