image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Mersin'den İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mersin'den İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler kendilerine en yakın başvuru merkezinden CSS Legal uzmanları tarafından alınacak randevuya katılarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi başvuruları, Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya şehirlerinde bulunan başvuru merkezlerinden yapılabilmektedir. Bu başvuru merkezlerinden danışmanlarımız tarafından alınacak olan randevuya katılarak vize başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.

Mersin’den başvuru yapacak olan başvuru sahipleri Mersin’de başvuru merkezi bulunmaması dolayısıyla başvurularını kendileri için en uygun olan şehirdeki başvuru merkezinden gerçekleştirebilirler. Bu bağlamda yakın olması dolayısıyla bu şehirdeki başvuru sahipleri çoğunlukla Adana, Antalya, Gaziantep ve Ankara’dan başvurularını gerçekleştirmektedir. Bu noktada hatırlatmamız gereken bir husus bulunmaktadır; Adana, Antalya ve İzmir başvuru merkezlerinde vize harcına ek bir ücret daha almaktadır. Bu bağlamda başvuru sahipleri ek bir ücret ödemek istemiyorlarsa diğer başvuru merkezlerini tercih edebilirler. Hangi başvuru merkezinin kendisine daha uygun olabileceğine dair detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2738 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular