image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İstanbul'da İngiltere Vizesi Nereden Alınır?

İstanbul’da İngiltere vizesi İngiltere Başkonsolosluğundan değil İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi aracılığıyla İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmek üzere alınabilir. “İstanbul'da İngiltere vizesi nereden alınır?” sorusunun cevabı budur.

“İstanbul'da İngiltere vizesi nereden alınır?” sorusunun cevabı İngiltere Vizesi Başvuru Merkezidir. İngiltere Başkonsolosluğuna doğrudan İngiltere vizesi başvurusu yapılamayıp başvurular başvuru merkezleri aracılığıyla alınmakta, buradan Başkonsolosluğa gönderilerek konsolosluk vize memurlarınca değerlendirilmektedir. Başkonsolosluktaki vize memurlarının başvuru dosyası üzerinde yapacağı değerlendirmede başvurunun ikna edici ve tutarlı bulunmasıyla olumlu sonuç, aksi bir durumda ise vize reddi alınabilecektir.

Türkiye’de İngiltere vizesi başvurusu yapılabilen başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunmaktadır. CSS Legal ile başvurularını gerçekleştiren başvuru sahiplerine bu merkezlerin en yakın olanından randevu alınarak başvurusunun gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. İngiltere göçmenlik kurallarına göre geçerli bir vize başvurusu yapılabilmesi için başvuru yapan kişilerin başvuru dosyası ile birlikte parmak izleri ve fotoğraftan oluşan biyometrik bilgilerini de İngiltere Vize Başvuru Merkezine vermeleri gerekmektedir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1523 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular