image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere'ye Öğrenci Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere'ye öğrenci vizesi için gerekli evraklar hakkında bilgi ve başvurusunda profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere'ye öğrenci vizesi ile giderek İngiltere’de bir eğitim programına katılmayı amaçlayan başvuru sahipleri olumlu sonuç alabilmek için başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmelidir. Bunun için CSS Legal danışmanları tarafından başvuru sahibine sağlanacak olan ve kişinin şartları ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuruları için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, formların doldurulup, başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınması yani biyometrik bilgilerin alınmasını sağlamak ve önceden hazır hale getirilmiş olan başvuru dosyasının İngiltere Konsolosluğunda incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak için teslim edilmesi ve kişiye en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde hazır olan başvuru dosyasını İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim ettikten sonra başvuru gerçekleştirilebilir.

Yukarıdaki başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvurusunu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçebilirler. Firmamızla iletişime geçen başvuru sahipleri İngiltere'ye öğrenci vizesi için gerekli evraklar hakkında bilgi almaktan başvuru için randevu alınması işlemlerine kadar her tür başvuru işlemini uzmanlarımızla gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 960 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular