image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi formu, formun içeriği ve nasıl doldurulabileceği hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, alındığı takdirde sahiplerine Birleşik Krallık’ta 6 aydan kısa süreli eğitim programlarına katılma hakkı veren bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurularında da sunulması gereken belgeler arasında vize başvuru formu bulunmaktadır.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurularının tamamlanabilmesi için uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge lisesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi formu doldurularak başvuru dosyasına eklenmelidir. Vize/başvuru ücretinin ödenmiş olması başvuru formunun doldurulabilmesi için gereklidir. İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi formu doldurulmadan başvuruların tamamlanabilmesi mümkün olmayacaktır.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi formu Türkçe doldurulamaz. Başvuru sahipleri iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olsalar dahi vize prosedürlerine hâkim olamayacaklarından dolayı başvuru formunun doldurulmasında hata yapabileceklerdir. Başvuru formunda hataların ya da eksikliklerin olması vize reddi veya başvuru yasağı gibi olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları, başvuru formlarının mümkün olan en hatasız ve eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumsuz bir sonuçla karşılaşılma olasılığını olabildiğince aza indirecektir.

2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uzmanlarımız size İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi şartları, başvuru formu, vize başvuru işlemleri ve prosedürleri hakkında bilgi ve profesyonel destek sağlayacaklardır.

Bu sayfa 950 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular