image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yerleşim Vizesi Kaç Günde Çıkar?

“İngiltere Yerleşim Vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun cevabı çeşitli etmenlere bağlı olarak değişebilmektedir.

“İngiltere Yerleşim Vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun cevabı, başvurularının sonuçlanma süresi başvuru dosyasının İngiliz Konsolosluğuna iletilmesinin ve vize memurlarının başvuru dosyasını değerlendirmeye almasının ardından ortalama 3 ay, yani 90 gündür. Bu süre İngiliz Konsolosluğunun yoğunluk oranına bağlı olarak değişebilmektedir. Başvuruların daha kısa sürede sonuçlanmaları söz konusu olabileceği gibi daha uzun sürede sonuçlanmaları da mümkün olabilmektedir. Başvuruların daha kısa veya daha uzun sürede sonuçlanıyor olmaları başarılı ya da başarısız olmaları hususunda bir ölçüt olarak algılanmamalıdır.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin ihtiyaç duymaları veya istemeleri durumunda yararlanabilecekleri ve başvurunun daha hızlı sonuçlanmasını sağlayabilecek bir öncelikli servis bulunmaktadır. Yerleşim kapsamlı vize başvurularına özel olan Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) vize başvurularının 15 iş günü içerisinde sonuçlanmasını sağlayabilmektedir. Firmamız uzmanları ile görüşerek bu öncelikli servisin gereksinimleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması oldukça zor olan, karmaşık yapıdaki başvurulardır. Vize memurlarının değerlendirmelerinde karşılaşabilecekleri en ufak bir hata veya eksiklik başvurunun reddedilmesi ile sonuçlanmaktadır. Bu açıdan başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları başvurularının olumlu sonuçlanma olasılığını arttırabilmeleri açısından önem taşımaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilir ve bu sayede başvurularınızın prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti vermektedir. CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile irtibata geçebilir, “İngiltere Yerleşim Vizesi kaç günde çıkar?” öğrenebilir, İngiltere Evlilik Vizesi türleri, İngiltere vizesi türleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1393 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular