image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yerleşim Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere yerleşim vize ücreti bazı etmenlere göre değişebilmektedir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere yerleşim vize ücreti dahilinde bulunan en önemli ücretlerden birisi vize/başvuru ücretidir. Başvuru dosyasında bulunması şart olan başvuru formunun doldurulması ancak vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından mümkün olmaktadır. Vize başvuru formu doldurulmadığı halde vize başvurusunun gerçekleştirilmesi mümkün olmayacaktır. Vize başvuru formunun içeriği ve gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere yerleşim vize ücreti kapsamında yer alabilecek olan bir diğer ücret ise başvuru sahiplerinin vize başvuruları esnasında ihtiyaç duymaları ya da istemeleri halinde kullanabilecekleri öncelikli servislerin ücretidir. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularına özgü olan öncelikli servis Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servistir (Settlement Priority Visa Service). Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis, yapılan yerleşim kapsamlı vize başvurularının ortalama sonuçlanma süresi olan 90 gün (3 ay/12 hafta) değil 15 iş günü içerisinde sonuçlanmasını mümkün kılabilmektedir. Bu servisin kullanılması durumunda diğer öncelikli servislerde de olduğu gibi ödenmesi gereken bir ücret bulunmaktadır. Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servisin prosedürleri, kullanımı ve ücreti hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vize ücreti söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken hususlar arasında vize ücretlerinin dolar üzerinden Türk Lirasına çevrilerek işlem görüyor olmaları vardır. Dolar kurunda herhangi bir değişiklik olması durumunda vize ücreti de buna uygun olarak değişebilmektedir. Aynı zamanda göz önünde bulundurulması gereken bir husus da her yıl 5 Nisan'da İngiltere'de mali yılın sona eriyor olmasıdır. Yeni mali yılın başlaması ile birlikte çeşitli ücretlerde artış yaşanabilmekte ve bu artış vize ücretlerine de yansımaktadır.

Vize ücretleri sürekli değişim halindedirler ve bu açıdan başvuru sahiplerinin başvurularını güncel bilgiler ışığında yapmaları herhangi bir zarara uğramamaları açısından önem taşımaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize ücretleri hakkında en güncel bilgilere ulaşabilir ve firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. 2006’dan beri danışmanlık hizmeti vermekte olan CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere Yerleşim Vize ücreti, İngiltere Yerleşim Vizesi, vize başvuruları, göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 908 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular