image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesinin Çıkıp Çıkmadığı Nasıl Öğrenilir?

İngiltere vizesinin çıkıp çıkmadığını başvurunuzu takip eden CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları gerek başvuru öncesinde gerekse de başvuru sonrasında oldukça karmaşık başvuru prosedürlerine sahiptir. Öncesinde yapılan başvuru dosyası hazırlığı, evrakların tercümelerinin yapılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin yanında CSS Legal İngiltere vizesi takibi de yapmaktadır. Dolayısıyla firmamızla çalışan başvuru sahiplerinin başvurusu sonuçlanır sonuçlanmaz uzmanlarımız başvuru sahipleriyle iletişime geçmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları başvuru öncesi vize işlemleri, başvuru, başvuru takibi ve İngiltere’ye gittikten sonraki işlemleri kapsayan karmaşık başvuru süreçlerine sahiptir. Bu nedenle başvuruyu bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı ile gerçekleştirmek hata yapma riski yüksek olan karmaşık başvuruları kolaylaştırmak ve hata riskini minimuma düşürmek için oldukça yararlı olacaktır. Danışmanlık almak üzere CSS Legal’in uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 6314 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular