image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesini Almak ve İngiltere ye Girmek Cem Yılmaz ın Anlattığı Kadar Zorlu Mudur?

İngiltere vizesi almak ve İngiltere’ye giriş yapmak Cem Yılmaz’ın stand up showlarında da bahsettiği üzere zorlu olabilmektedir.

İngiltere’ye ziyaret etmek, öğrenim görmek, çalışmak, yerleşmek gibi amaçlarla başvuru yapılabilen İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık başvuru prosedürlerine sahiptir. Vize ve göçmenlik başvurularını değerlendiren İngiltere Konsolosluğu vize memurları ya da İngiltere İçişleri Bakanlığı (Home Office) yetkilileri dosyalar üzerinde çok detaylı inceleme yapıyor ve bir hata ya da eksiklik tespit etmeleri halinde genellikle ret kararı veriyor.

Cem Yılmaz’ın stand up showunda anlattığı İngiltere’ye dair zorluklar çoğu başvuru sahibinin yaşadığı şeylerdir. İngiltere vizesi başvurusu öncesi dosya hazırlığından başvurunun yapılmasına ve hatta İngiltere’ye gidildikten sonra yapılacak işlemler çoğu başvuru sahibine oldukça karmaşık gelmektedir. Bu süreci kolaylaştırmak ve olumsuz sonuç alma riskini düşürmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan CSS Legal İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1070 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular