image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Tekrar Başvuru Yapılabilir Mi?

İngiltere vizesinden ret alınması halinde ya da vize süresi bittikten sonra İngiltere vizesine tekrar başvuru yapılabilmektedir.

İngiltere’ye turistik gezi yapmak, aile ziyareti yapmak, öğrenim görmek, çalışmak, yerleşmek gibi amaçlarla başvurulan İngiltere vizesi türlerine bir kere başvuru yapılıp ret alınırsa veya süresi biterse İngiltere vizesine tekrar başvuru yapılabilmektedir. Ret alındığında itiraz davası, idari itiraz, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları, vize süresi bittiğindeyse yeni vize başvurusu veya uzatma başvurusu yapılabilmektedir. Bunun yanında başka İngiltere vizesi türüne geçiş başvurusu da yapılabilmektedir.

Yukarıda sayılan tüm bu başvurular karmaşık yapıda olup bu başvurularda profesyonel destek almak oldukça yararlı olacaktır. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından danışmanlık alarak en güncel başvuru prosedürlerine göre başvurusunu gerçekleştirmek ve detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler. Türkiye (İstanbul, Ankara) ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapılan tüm vize ve göçmenlik başvurularında evrak listesinin oluşturulması, başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi, tercüme edilmesi gereken belgelerin tercüme edilmesi, başvuru formunun doldurulması, ödemelerin yapılması ve yapılabileceklerin belirlenmesi gibi vize işlemlerinde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında başvuru sahiplerine profesyonel destek sunmakta olan CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1108 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular