image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Student Visitor (Öğrenci Ziyaretçi) Olarak Başvuru Yapmak İçin Sağlanması Gereken Şartlar Nelerdir?

İngiltere vizesine student visitor (öğrenci ziyaretçi) olarak İngiltere’de 6 aydan kısa eğitimlere katılmak üzere başvuru yapacak olan kişilerin başvurularında bu vizenin şartlarını sağladığını göstermesi gerekir. 

Her İngiltere vizesi türü için sağlanması gereken şartlar bulunmakta ve bu şartların sağlanabildiği yalnızca belgelerle gösterilebilmektedir. Vize türlerinden İngiltere’de kısa süreli eğitimlere katılmak üzere başvuru yapılabilen İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi türünde de başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartlar bulunmaktadır.

İngiltere vizesine student visitor (öğrenci ziyaretçi) olarak İngiltere’de 6 aydan kısa eğitimlere katılmak üzere başvuru yapacak olan kişilerin her şeyden önce vizeye başvurma amacı bu türe uygun ve mantıklı bir amaç olmalıdır. Buna ek olarak bu kişilerin başvuru dosyalarında eğitim, yaşam ve kalacak yer masraflarını nasıl karşılayacaklarına dair belgelerin de firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının ardından danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra eklenmesi gerekir. İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurularında kalınacak yerin başvuru sahibi için uygun bir yer olması gerektiği, yani eğitim alacağı yere yakın ve bütçesine uygun bir yer olması gerektiği hususuna da dikkat edilmelidir.

Yukarıda yer alan student visitor (öğrenci ziyaretçi) olarak İngiltere vizesi başvuru şartlarından başka hangi şartların sağlanması gerektiğine dair firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilgi ve danışmanlık hizmeti için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 937 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular